Kraj: Flaga SzwecjiNorwegia
Data ogłoszenia: 2013-10-09 00:00:00
Zawód: Operator suwnicy
Ostateczna data rozpoczęcia: 2013-10-14 00:00:00
Opis stanowiska pracy:

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

www.es-perfekt.pl, rekrutacja@es-perfekt.pl

www.kursparagraf17-1.pl

tel. 793 270 051

Dla wiarygodnej norweskiej firmy poszukujemy osób z doświadczeniem
na stanowisko „OPERATOR SUWNICY – NORWEGIA – PILNE!!!”.
Kandydaci muszą posiadać uprawnienia na operatora suwnic. Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

Miejsce pracy: Mandal koło Kristiansand

Nr referencyjny: OS/N10

Obowiązki:

·         obsługa suwnicy

Wymagania:

·         komunikatywna znajomość języka angielskiego lub jednego z języków skandynawskich - warunek konieczny!!!

·         doświadczenie w branży budowlanej

·         prawo jazdy i własny samochód - warunek konieczny

·         uprawnienia na operatora suwnic,

·         gotowość do wyjazdu zagranicznego,

Oferujemy:

·         kontrakt do końca 2013 r. z możliwością przedłużenia na kolejne okresy.

·         wynagrodzenie (174 NOK brutto/h),

·         pracę w stabilnej dużej firmie,

·         umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH,

·         pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania,

·         pomoc urzędowo-administracyjną,

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim.,

Prosimy o załączenie referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Kandydaci samodzielnie ustalają i potwierdzają warunki pracy bezpośrednio z pracodawcą norweskim.