Kraj: Flaga SzwecjiNorwegia
Data ogłoszenia: 2013-12-06 00:00:00
Zawód: Dekarz - folia PVC
Ostateczna data rozpoczęcia: 2014-01-01 00:00:00
Opis stanowiska pracy:

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

W związku z nowymi projektami zapraszamy do składania aplikacji:
Dla naszych klientów – sprawdzonych norweskiej firmy poszukujemy osób z doświadczeniem
na stanowiska " Dekarz  (papa termozgrzewalna)" oraz "Dekarz (membrana/folia PVC)".
Od kandydatów pracodawca norweski oczekuje doświadczenia w w/w zawodzie.

Pracodawca norweski oferuje:
- długoterminowe kontrakty,
- wynagrodzenie (od 165 nok. brutto/h ),
- pracę w stabilnej dużej firmie,
- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH ,
- zagwarantowane mieszkanie (koszt mieszkania może być odciągany z pensji),
- pomoc urzędowo-administracyjną,

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego -warunek konieczny,
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe – montaż pap termozgrzewalnych lub montaż folii PVC,
- gotowość do wyjazdu zagranicznego,

- mile widziane doświadczenie w krajach skandynawskich,

Prosimy o przesłanie CV lub życiorysu wyłącznie w języku angielskim.

Prosimy o załączenie referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).

Kandydaci samodzielnie ustalają i potwierdzają warunki pracy bezpośrednio z pracodawcą norweskim.
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

 rekrutacja@es-perfekt.pl

tel.793 270 051

www.es-perfekt.pl

www.paragraf17-1.pl

ES-Perfekt (cert.5668)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną mieszczącą się w centralnej Polsce (Łódź/Pabianice) , terenem naszych działań jest Skandynawia.

Od wielu lat współpracujemy z pracodawcami z Szwecji i Norwegii dzięki czemu dobrze wiemy jakie są oczekiwania tamtejszych firm poszukujących pracowników oraz jakie są tendencje i kierunek zmian na tamtejszych obszarach pracy.