Kraj: Flaga SzwecjiNorwegia
Data ogłoszenia: 2014-01-06 00:00:00
Zawód: Technik chłodnictwa i klimatyzacji
Ostateczna data rozpoczęcia: 2013-01-01 00:00:00
Opis stanowiska pracy:

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

www.es-perfekt.pl, rekrutacja@es-perfekt.pl

tel. 793 270 051

Dla wiarygodnej norweskiej firmy z wieloletnią tradycją w branży PILNIE poszukujemy osób na stanowisko „Technik chłodnictwa i klimatyzacji”.

Miejsce pracy: okolice Ålesund, Møre og Romsdal Norwegia

Rozpoczęcie projektu: styczeń 2014

Nr referencyjny: TCK/N01

Obowiązki:

·         Naprawa i obsługa systemów i urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła

·         Przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych

·         Montaż instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych

Wymagania:

·         Wykształcenie kierunkowe/zawodowe

·         Znajomość elektryki i automatyki

·         Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako technik chłodnictwa i klimatyzacji

·         Prawo jazdy B

·         Znajomość systemu chłodzenia opartego na układzie amoniak – dwutlenek węgla

·         Biegła znajomość języka angielskiego lub jednego z języków skandynawskich - warunek konieczny!

·         Gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia za granicą

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie – 190 -220 NOK brutto/h

·         Kontrakt na stałe po okresie próbnym,

·         Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

·         Pracę w stabilnej dużej norweskiej firmie,

·         Umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH,

·         Pomoc urzędowo-administracyjną,

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim.

Proszę o załączenie referencji pisemnych lub telefonicznych (BARDZO WAŻNE).

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia. Kandydaci samodzielnie ustalają i potwierdzają warunki pracy bezpośrednio z pracodawcą norweskim.